Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracownik UM powiedział, że w UM jest kierownik bez wyższego wykztałcenia. W pierwszej kolejności temu podziękować. A co ze straż miejską i komendantem. Sławomir juz był zastępcą a teraz znowu.
A ja mam pytanie jakie ma wykształcenie nasz nowy prezydent ? Licencjat czy też nie skończony ? Słucham ?
O to ciekawe. Fakt on nigdy nie pokazał swojego CV, takiego prawdziwego na papierze. Najwyraźniej gość czzegoś się wstydzi albo kłamie.
  Mnie interesuje dlaczego przestał pracować w tych parkach krajobrazowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik UM powiedział, że w UM jest kierownik bez wyższego wykztałcenia. W pierwszej kolejności temu podziękować. A co ze straż miejską i komendantem. Sławomir juz był zastępcą a teraz znowu.
A ja mam pytanie jakie ma wykształcenie nasz nowy prezydent ? Licencjat czy też nie skończony ? Słucham ?
O to ciekawe. Fakt on nigdy nie pokazał swojego CV, takiego prawdziwego na papierze. Najwyraźniej gość czzegoś się wstydzi albo kłamie.
Mnie interesuje dlaczego przestał pracować w tych parkach krajobrazowych.
 Z tego co słyszałem to gościo na masę rozczeniowy i chyba niezbyt to tam tolerowali. I może to prawda patrząc wstecz na kadencję radnego i na przebieg kampani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik UM powiedział, że w UM jest kierownik bez wyższego wykztałcenia. W pierwszej kolejności temu podziękować. A co ze straż miejską i komendantem. Sławomir juz był zastępcą a teraz znowu.
A ja mam pytanie jakie ma wykształcenie nasz nowy prezydent ? Licencjat czy też nie skończony ? Słucham ?
O to ciekawe. Fakt on nigdy nie pokazał swojego CV, takiego prawdziwego na papierze. Najwyraźniej gość czzegoś się wstydzi albo kłamie.
Mnie interesuje dlaczego przestał pracować w tych parkach krajobrazowych.
 A nie miał jakiejś sprawy w sądzie? Kiedyś głośno o tym było i stracił pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba mu tak zostało i teraz on za byle du perel sądem straszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przecież ci ludzie teraz pracujący też uczestniczyli w konkursach". Tak, nawet P.Śliwiśki, który było najgorszy, ale i tak został mianowany  (bez konkursu) przez Prezydenta Grobla, a P. Mielniczenko podobniem pisano że konkurs będzie ogłoszony za rok. I co?  Po prosu P. Grobel mianował swojego, a P.Kocoń swoją. Taka demokracja w wydaniu dla ciemnego ludu.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto się podpisze pod likwidacją straży miejskiej?
Tego nie było w programie majowym. Zbyt dużo dobrych stołków dla swoich popleczników.
Wiem ze tego nie było w programie Ale on zbil kapitał na cyganach to ja spróbuję  na straży miejskiej
 To znaczy że nazywasz się Artur 1,6 vel Dyktafon ;))To on w kampanii 4 lata temu obiecywał likwidację straży a potem jego partia zwiększyła tam zatrudnienie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przecież ci ludzie teraz pracujący też uczestniczyli w konkursach". Tak, nawet P.Śliwiśki, który było najgorszy, ale i tak został mianowany  (bez konkursu) przez Prezydenta Grobla, a P. Mielniczenko podobniem pisano że konkurs będzie ogłoszony za rok. I co?  Po prosu P. Grobel mianował swojego, a P.Kocoń swoją. Taka demokracja w wydaniu dla ciemnego ludu.    
 Mowa jest o kierownikach wydziałów w UM, a nie jednostkach poza urzędem. Kocoń jako wice był z nadania politycznego, zresztą u Maja też tak będzie. Śliwiński od Grobla Mielniczenko z PiSu i podzielono stołki w koalicji tezraz też tak będzie bo jest kolaicja pisowko-majowa. Przyglądaj się uważnie nazwiskom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tam niedouczeni. Proszę zapytać kiedy ostatnio Grobel wysłał kogoś z kierowników na jakiekolwiek szkolenie czy studia podyplomowe. Swiat zasuwa do przodu a Puławy zasnęły 10 lat temu.
A Maj to pewnie wszystkich powysyła z tego deficytu -40 mln. A zapomniałem że on będzie za najniższą krajową pracował to dla pracowników będzie więcej.
a skąd ten deficyt bo przecież chyba nie z hali za 100 balonów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tam niedouczeni. Proszę zapytać kiedy ostatnio Grobel wysłał kogoś z kierowników na jakiekolwiek szkolenie czy studia podyplomowe. Swiat zasuwa do przodu a Puławy zasnęły 10 lat temu.
A Maj to pewnie wszystkich powysyła z tego deficytu -40 mln. A zapomniałem że on będzie za najniższą krajową pracował to dla pracowników będzie więcej.
a skąd ten deficyt bo przecież chyba nie z hali za 100 balonów?
 Zapytaj nowego prezydenta, byłego radnego. Przecież przez 4 lata doskonale wiedział jak wydae sie kasę w mieście, a entuzjastą hali też jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tam niedouczeni. Proszę zapytać kiedy ostatnio Grobel wysłał kogoś z kierowników na jakiekolwiek szkolenie czy studia podyplomowe. Swiat zasuwa do przodu a Puławy zasnęły 10 lat temu.
A Maj to pewnie wszystkich powysyła z tego deficytu -40 mln. A zapomniałem że on będzie za najniższą krajową pracował to dla pracowników będzie więcej.
a skąd ten deficyt bo przecież chyba nie z hali za 100 balonów?
Zapytaj nowego prezydenta, byłego radnego. Przecież przez 4 lata doskonale wiedział jak wydae sie kasę w mieście, a entuzjastą hali też jest.
a to co niby ON o budowie nowej hali i zwiększaniu długu i deficytu z tego powodu decydował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent poradzi sobie w nowej roli bez problemu o ile postawi na właściwych doradców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent poradzi sobie w nowej roli bez problemu o ile postawi na właściwych doradców.
 doradców z konkursów? Przecież sam wszystko wie skoro tak krytykował to teraz mu doradcy potrzebni ? Oj Puławy zrobią się sławne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne w tych konkursach przejdą same osoby z PiS.  Zgadnijcie czego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne w tych konkursach przejdą same osoby z PiS.  Zgadnijcie czego?
Tak jak i komitet i on sam Niezależni Doradcy Pawła Maja będą chyba czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Paweł Maj nie zrobi porzdku  w UM w gestii kierownictwa to sami go zjedzą. Jest to nie fer bo powinni pracowć jak za grobla a teraz osłabiają stanowisko nowego prezydenta. Jak to się potwierdzi to wywalić na zbity pysk.  Jet dużo chętnych młodych ludzi na ich miejsce. Kierownicy zwalniajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak minął drugi dzień w pracy? Co pił? co jadł? z kim się spotkał? kogo zwolnił? kogo zatrudnił? był na mszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak minął drugi dzień w pracy? Co pił? co jadł? z kim się spotkał? kogo zwolnił? kogo zatrudnił? był na mszy?
 jad, zazdrość i zawiść wylewa ci się już uszami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak minął drugi dzień w pracy? Co pił? co jadł? z kim się spotkał? kogo zwolnił? kogo zatrudnił? był na mszy?
jad, zazdrość i zawiść wylewa ci się już uszami
 To jest tylko troskka i ciekawość z mojej strony, a prezydentowi powinno zależeć na transparentności sprawoawania władzy, przecież ciągle o tym mówił przez 4 lata i w kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są już wyniki konkursu na sekretarza miasta Pulawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...